Wsparcie dla Joli

content_5c1e8625-672e-4f0c-8198-ed14ad92b537Jolanta to wieloletnia nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie w CKZU2. Zawsze pogodna, uśmiechnięta i chętna do pomocy. Teraz sama potrzebuje wsparcia.

Cel zbiórki:

Półroczna intensywna rehabilitacja Jolanty Zmysłowskiej

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM

Zobacz

Opis zbiórki

Jola to pełna dobrej energii, pozytywnie nastawiona do świata i ludzi kobieta. Towarzyska, otwarta i pomocna. Trochę szalona. Zawsze pogodna. Swoim śmiechem zarażała świat. Nigdy nienarzekająca i niemarudząca. Zawsze pozytywnie nastawiona. Kochająca taniec, podróże i ludzi.

Zawodowo, nauczycielka z ponad 20-letnim stażem, której praca była jednocześnie pasją. Zawsze dobrze przygotowana do pracy dydaktycznej i wychowawczej w szkole. Mająca ze swoimi uczniami bardzo dobry kontakt. Maksymalnie zaangażowana we wszystko, czego dotknęła.  Wycieczki, wyjścia, łyżwy, spektakle… Nieważne, że po pracy, że po lekcjach czy w niedzielę.

Prywatnie, oddana żona i kochająca mama, koleżanka i przyjaciółka, na której zawsze i wszędzie można było polegać. Nie zostawała obojętna na ludzką krzywdę.

 

Swój czas i energię poświęcała na pomoc drugiemu człowiekowi. Ciekawa świata i nowych wyzwań. Kochała przebywać wśród ludzi i dzielić się swoim uśmiechem. 4 lutego szykując się do kolejnego wyjazdu, poczuła nagły ból głowy. Straciła przytomność.

Diagnoza zszokowała nas wszystkich – krwotok mózgowy o mnogim umiejscowieniu. Pękł tętniak, o którym nikt nie wiedział! Od tego czasu zaczęła się prawdziwa walka o życie Joli. Najpierw o przeżycie a teraz o powrót do zdrowia.

Przed naszą kochaną Jolą wielomiesięczna praca o powrót do normalności. W poniedziałek rozpoczęliśmy rehabilitację, która daje nadzieję na lepsze jutro. Tylko regularna i profesjonalna terapia może przynieść pozytywne efekty. Dlatego liczy się każdy mały gest, który umożliwi Joli normalne funkcjonowanie.

Rodzina i przyjaciele

https://www.siepomaga.pl/jolanta-zmyslowska?fbclid=IwAR0ACUgBmBzDM3rnmdhZRb3755RBqCjBLC57IEp3BK_upg2dFOW5rlzgH74

big_9b04471e-0a7e-4479-83bf-8e950827f71f