WARSZTATY PLASTYCZNE 60 +

edukacja_plakat_A3_1 warszty 60 +Muzealne zajęcia pozalekcyjne. Zapraszamy na zajęcia zatytułowane KOLORY MORZA. Spotkania skierowane są do osób, które czują w sobie zdolności plastyczne i chcą je uzewnętrznić pod okiem zawodowego plastyka. W trakcie zajęć uczestnicy rozwiną własne zainteresowania plastyczne, poznają różne techniki (rysunek, malarstwo, węgiel, rysunek piórkiem, akwarela, malarstwo na szkle) i stworzą prace inspirowane morzem i regionem gdańskim. Na zakończenie warsztatów planujemy wystawę najciekawszych prac.

Zajęcia będą odbywały się w każdy poniedziałek w godz. 14:00–16:00 w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku (ul. Tokarska 21-25) należącym do Centralnego Muzeum Morskiego. Zapisy na zajęcia przyjmujemy do dnia 30 września 2013 r. w Dziale Edukacji CMM drogą mailową: edukacja@cmm.pl lub bezpośrednio u osoby prowadzącej warsztaty Magdalena Zięba – m.zieba@cmm.pl, nr tel. 605-068-319.
Ilość miejsc ograniczona. Koszt zajęć całorocznych wynosi 50 zł.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ PIRATEM!

edukacja_plakat_A3_2 teatralne
Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej, które lubią odgrywać scenki, bawić się w teatr, a jednocześnie interesuje ich tematyka morska. Przygotujemy przedstawienie o najsłynniejszym gdańskim kaprze – Pawle Beneke.
Organizując warsztaty teatralne w CMM chcemy zachęcić dzieci do poznawania historii morskiej Gdańska w sposób kreatywny. Uczestnicy warsztatów poznają życie dawnych wilków morskich, będą pobudzać wyobraźnię, ćwiczyć głos i wymowę, a także tworzyć strój i scenografię, wykorzystując własne pomysły, ale również możliwości, jakie niesie ze sobą bezpośredni kontakt z przestrzenią muzealną, zabytkami, dostępem do wiedzy o morzu.
Spotkania będą odbywały się dwa razy w miesiącu w godzinach popołudniowych w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku (ul. Tokarska 21-25) należącym do Centralnego Muzeum Morskiego. Zapisy na zajęcia przyjmujemy do dnia 30 września 2013 r. w Dziale Edukacji CMM drogą mailową: edukacja@cmm.pl lub bezpośrednio u osoby prowadzącej warsztaty – Agnieszka Misztala.misztal@cmm.pl, nr tel. 507 828 414.
Ilość miejsc ograniczona. Koszt zajęć całorocznych wynosi 100 zł.

KOLOROWE SOBOTY
edukacja_plakat_A3 _3 kolorowe sobotyZapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6 – 12 lat na zajęcia plastyczne z cyklu „Kolorowe soboty”. Każde spotkanie poświęcone jest jednej podróży do miejsca związanego z wybraną łodzią na wystawie „Łodzie ludów świata”, na której zgromadziliśmy największą w Polsce kolekcję łodzi pozaeuropejskich. Dzieci poznają legendy związane z danym rejonem kuli ziemskiej, a następnie stworzą do nich własną pracę plastyczną. Uczestnicy warsztatów nie tylko opanują różne techniki plastyczne, ale także dowiedzą się o zwyczajach i kulturze danego kraju. Zapewniamy niezbędne materiały do zajęć, wystarczy zabrać ze sobą dobre chęci, aby przeżyć niezapomnianą przygodę!

Zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu w sobotę w godzinach 11:00-13:00 w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku (ul. Tokarska 21-25) należącym do Centralnego Muzeum Morskiego. Terminy i tematyka zajęć zamieszczone są na stronie internetowejwww.cmm.pl. Zapisy na zajęcia przyjmujemy do dnia 30 września 2013 r. w Dziale Edukacji CMM drogą mailową:edukacja@cmm.pl lub bezpośrednio u osoby prowadzącej warsztaty – Magdalena Zięba (m.zieba@cmm.pl), nr tel. 605 068 319.
Ilość miejsc ograniczona. Koszt zajęć całorocznych wynosi 50 zł.

One thought on “WARSZTATY PLASTYCZNE 60 +

  1. Firma KREATYWNIE powstała z myślą o tych z Państwa,
    którzy szukają kreatywnych zajęć dla dzieci,
    chcą wyprawić nietypowe urodzinki dla swojej pociechy
    lub poszukują ciekawie skomponowanych wiązanek okolicznościowych
    czy też nietuzinkowych produktów tworzonych ręcznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.