„Nasz Gdańsk” – Słowa podziękowania od IKO

SONY DSC

Prof. Andrzej Januszajtis i Roman W. Itrich – Prezes IKO. Fot. Janusz Wikowski

GDAŃSK ORUNIA. Członkowie Koło Inżynierów i Pasjonatów „Nasza Orunia” (IKO) ze  Stowarzyszenia „Nasz Gdańsk” w dniu jubileuszu obchodzonego XV – lecia  Miesięcznika „Nasz Gdańsk” przesyłają serdeczne podziękowania i słowa najwyższego uznania – Panu Profesorowi Januszajtisowi za ojcowskie ponad 4-letnie  wspieranie  naszej działalności.

Wyrazem tego są publikacje w ponad 40 edycjach miesięcznika naszych poczynań, w których większości byliśmy inicjatorami i uczestnikami oraz autorami zamieszczanych publikacji.

Słowa podziękowania kierujemy również do Kazimierza Koralewskiego, Mariana Szajny, Bogdana Sedlera oraz Jana Bogusławskiego (Prezesa Pomorskiej Rady NOT) za aktywne uczestnictwo w organizowanych przez nas specjalistycznych spotkaniach. Ta aktywność była widoczna i przekładała się w zajmowanych stanowiskach  w Komisjach i Sesjach RM i w interpelacjach oraz w kierowanych pismach do władz administracyjnych i samorządowych różnych szczebli.
Ta żywotna (w różnych dziedzinach) tematyka dla  mieszkańców i przedsiębiorców Oruni i sąsiednich dzielnic oraz Gdańska była prezentowana w publikowanych artykułach Miesięcznika Nasz Gdańsk.
W wielu opisywanych przedsięwzięciach merytorycznych i edytorskich był nam zawsze pomocny Ireneusz Lipecki, któremu również przekazujemy słowa uznania i podziękowania.
Podpisali:
Za ustępujący Zarząd IKO – Józef Kubicki
Nowo wybrany Zarząd IKO  w składzie: Elżbieta Filipowicz – Kozaryna, Zofia Zienkiewicz, Paweł Patyk – członkowie
oraz
Roman W.Itrich  – Prezes IKO
Gdańsk dnia 09.06.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.